31.03.20
Stypendia (Scholarships) 2020
Polskiej Fundacji Kulturalnej
Thank you for your interest in the Polish Cultural Foundation scholarships. Due to the current restrictions by the State of New Jersey, we are unable to read the applications at this time. As soon as the restrictions are lifted, the Scholarship Committee will read all applications that are postmarked by March 31, 2020. If you have any questions or concerns, send an email to więcej»

CONTACT

Wspieraj Polską Fundację Kulturalną kupując w

Kiedy kupujesz przez AmazonSmile, Amazon przekazuje darowiznę na Polską Fundację Kulturalną

Events

HomeEvents › wieczór autorski Eliza Sarnacka-Mahoney

11.04.2017

wieczór autorski Eliza Sarnacka-Mahoney

Sobota, 4 listopada, 2017 o 5pm

sobota 4 listopada 2017 godz. 17:00, wieczór autorski Eliza Sarnacka-Mahoney

Sobota, 4 listopada, 2017 o 5pm
Polish Cultural Foundation
177 Broadway  Clark  NJ 07066  USA
www.pcfnj.org  pcf@pcfnj.org  tel: 732-382-7197

"Amerykańskie wstrząsy" (wybór komentarzy publikowanych w Nowym Dzienniku), a w tym roku powieść "Kreacja", która zdobyła główną nagrodę w konkursie "Najlepsza powieść na wiosnę 2017".

Eliza Sarnacka-Mahoney – dziennikarka i pisarka, z wykształcenia anglistka, związana z mediami w Polsce i USA, korespondentka amerykańska „Dziennika Gazety Prawnej”, felietonistka nowojorskiego "Nowego Dziennika" i kanadyjskiej "Gazety" specjalizująca się w zagadnieniach politycznych i społecznych. Ekspert ds. dwujęzycznego wychowania dzieci współredagująca portal edukacyjno-kulturalny Dobra Polska Szkoła w Nowym Jorku. Autorka książek publicystycznych, poetyckich i powieści. Najnowsze publikacje, które zaprezentuje na spotkaniu W Polskiej Fundacji Kulturalnej w Clark to "Amerykańskie wstrząsy" - zbiór komentarzy i esejów na temat współczesnej Ameryki oraz powieść pt. "Kreacja", która zdobyła tytuł "Najlepszej książki na wiosnę 2017 r." w konkursie wortalu literackiego granice.pl.Polish School
Sala Bankietowa
UNIA
POLAND