31.03.20
Stypendia (Scholarships) 2020
Polskiej Fundacji Kulturalnej
Thank you for your interest in the Polish Cultural Foundation scholarships. Due to the current restrictions by the State of New Jersey, we are unable to read the applications at this time. As soon as the restrictions are lifted, the Scholarship Committee will read all applications that are postmarked by March 31, 2020. If you have any questions or concerns, send an email to więcej»

KONTAKT

Wspieraj Polską Fundację Kulturalną kupując w

Kiedy kupujesz przez AmazonSmile, Amazon przekazuje darowiznę na Polską Fundację Kulturalną

Events

HomeEvents › Spotkanie z Wojciechem Cejrowskim "Prawo Dżungli"

03.20.2015

Spotkanie z Wojciechem Cejrowskim "Prawo Dżungli"

Piątek, 20 marca 2015, 7:30 pm


Szanowni Państwo, dzisiejszy 20 marca 2015 godz. 19:30 występ Wojciecha Cejrowskiego ODBĘDZIE się zgodnie z planem. Zapraszamy !!!

Polska Fundacja Kulturalna wraz z Polonijnym Klubem Podróżnika zaprasza na pełne emocji i wrażeń spotkanie z dziennikarzem i podróżnikiem Wojciechem Cejrowskim pt.: "Prawo Dżungli"

20 marca 2015 7:30pm
Polska Fundacja Kulturalna
177 Broadway ▪ Clark ▪ NJ

program spotkania:
- opowieści o przygodach i podróżach ilustrowane zdjęciami
- autografy i wspólne zdjęcia do ostatniego uczestnika spotkania

wstęp: $25 dorośli, młodzież ucząca się: $15

Bilety można nabyć online - korzystając z  przycisku PayPal znajdującego się poniżej
(nie jest wymagane posiadanie konta PayPal)

Potwierdzenie płatności PayPal jest również biletem wstępu.
Wojciech Cejrowski - "Prawo Dżungli"


oraz

do nabycia przed występem

bilety z dostawą do domu
973-980-5515

Classic Travel
186 Maple Ave.
Wallington, NJ 07057
973-473-3845

Eurotel
210 N Wood Ave
Linden, NJ 07036
908-486-6262   

 

Wojciech Cejrowski to popularny polski podróżnik i dziennikarz, komentator wydarzeń politycznych w Polsce. Autor kilkunastu ksiazek i setek programow telewizyjnych „Boso przez Swiat”.  Czlonek prestizowego The Explorer Club i Royal Geographical Society.
laureat WIKTORA’2010 –czyli polskiego OSKARA dla największej osobowości i najbardziej popularnej w Polsce postaci radiowo - telewizyjnej. Jego książki wydawane są w ogromnych nakładach, a jego programy telewizyjne „Boso przez świat” przyciągają przed telewizory miliony ludzi.
Od 20 lat organizuje wyprawy w najdziksze zakamarki naszej planety. Był w 40 krajach na 6 kontynentach.  Zorganizował i poprowadził 24 ekspedycje. Najczęściej jeździ do Amazonii, gdzie poszukuje ludów pierwotnych. Jego pasją jest antropologia kultury. Ale nie tylko jest znany, jako podróżnik, ale również, jako dziennikarz polityczny i obyczajowy a także muzyczny. Do legendy dziennikarstwa przeszły już takie jego programy: WC Kwadrans; Na drugim końcu globusa; czy Z Kamerą wśród ludzi. Jego reportaże z wypraw ukazywały się miedzy innymi na łamach Newsweek, Rzeczpospolita, Podróże, Voyage, Poznaj Świat, i innych.  Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany. 

 

 Polish School
Sala Bankietowa
UNIA
POLAND